Szkoły Niepubliczne w Bielawie

58-260 Bielawa, ul. Wolności 105
tel. 74 833 13 77 centrump@vp.pl

Menu
Previous
Next
Previous
Next

telefon zaufania

Zbiórka dla schroniska w gilowie

Jak co roku uczniowie Szkół Niepublicznych w Bielawie wraz z nauczycielką p. Kasią Ratyną odwiedzili Schronisko w Gilowie. Widok wdzięcznych psich mordek bezcenny 😍🐶🐱 Nasi pracownicy zachęcają do adopcji zwierząt ze schroniska i wolontariatu❤️ Na ostatnich zdjęciach pieski adoptowane przez naszych pracowników 😍 

Daria Michalska wyróżniona na gali lady business awards 2022

18 listopada 2022r. w Warszawie odbyła się 6 Edycja Plebiscytu Lady Business Awards 2022. Głównym założeniem projektu jest pokazanie jak Polki budują świetnie prosperujące firmy, rozpoznawalne marki, które stanowią prawdziwą wartość na rynku. Promowanie kobiet, które ciężką pracą i charyzmą osiągają sukces finansowy i osobisty. Wygrana w plebiscycie to prestiżowe podsumowanie działalności, bodziec do zmian oraz rozwoju swojego biznesu. Ale przede wszystkim szansa stania się inspiracją dla innych kobiet.

Zatem miło nam poinformować, że wyróżnienie w tegorocznej Edycji Lady Business Awards 2022 w kategorii: Kobieta Przedsiębiorcza to TY otrzymała Daria Michalska –  właścicielka Szkół Niepublicznych w Bielawie i sieci Przedszkoli Językowych ,,Europejska Akademia Dziecka” oraz Żłobków Niepublicznych ,,Akademia Maluszka” w Dzierżoniowie, Świdnicy i  Smolcu, Prezeska Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom „ANANAS”, Członek Zarządu Krajowego Forum Oświaty Niepublicznej.

 

Puchar polski kadetek w sumo

Uczennica kl. III NLO Weronika Smaczyńska zdobyła złoty i srebrny medal w Pucharze Polski Kadetek w sumo. Brawo 👏👏👏

Dolnośląski Challenge Szosa 2022

Uczennica kl. III NLO Maja Chodór zajęła III miejsce w Dolnośląskim Challenge Szosa 2022 w kolarstwie 👏🚵‍♀️🥉
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 🌷

zadzwoń po pomoc

31. FInał WOŚP

Poradnia psychologiczno-pedagogiczna mentor w bielawie

Weronika smaczyńska zdobywa kolejny medal

Uczennica klasy III NLO Weronika Smaczyńska zdobywa indywidulanie złoty medal w Młodzieżowym Pucharze Polski w zapasach. W klasyfikacji klubowej JUNIOR Dzierżoniów zdobywa 2 miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!