Galeria

Dzień Edukacji Narodowej w Szkołach Niepublicznych w Bielawie

W dniu 13.10.2020r. odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności, entuzjazmu w przekazywaniu wiedzy, zrozumienia w oczach uczniów, a także wiele radości i powodzenia w życiu osobistym.

5 Photos

Karol Paluch- zajął III miejsce w eliminacjach do Mistrzostw Polski w boksie.

Karol Paluch - uczeń II klasy Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego w Bielawie w dniu 5 października, zajął III miejsce w eliminacjach do Mistrzostw Polski w boksie. Gratulujemy Karolowi i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy👍👏💪

2 Photos

Dnia Chłopaka

Z okazji Dnia Chłopaka grillowaliśmy wspólnie w Górach Sowich

5 Photos

Atak ZSRR na Polskę

81 lat temu, 17 września 1939 r., łamiąc polsko-sowiecki pakt o nieagresji, Armia Czerwona wkroczyła na teren Rzeczypospolitej Polskiej, realizując ustalenia zawarte w tajnym protokole paktu Ribbentrop-Mołotow. Konsekwencją sojuszu dwóch totalitaryzmów był rozbiór osamotnionej Polski. Sowiecka napaść na Polskę była realizacją układu podpisanego w Moskwie 23 sierpnia 1939 r. przez ministra spraw zagranicznych III Rzeszy Joachima von Ribbentropa i ludowego komisarza spraw zagranicznych ZSRS Wiaczesława Mołotowa, pełniącego jednocześnie funkcję przewodniczącego Rady Komisarzy Ludowych (premiera). Uczniowie Szkół Niepublicznych w Bielawie dla uczczenia rocznicy najazdu Rosjan na Polskę złożyli symboliczne kwiaty pod Pomnikiem Pamięci Narodowej

4 Photos

Nowy rok szkolny 2020/2021

Nowy rok szkolny 2020/2021 uważamy za otwarty 👍👨‍🎓 Witamy wszystkich naszych uczniów i nauczycieli po długiej przerwie z nadzieją, że rok szkolny 2020/21 będzie dla nas wszystkich pomyślny, pomimo tego, że jest to rok szczególny ze względu na pandemię covid-19. Mamy nadzieję, że wszyscy odpoczęli podczas wakacji i wracają do nauki, pracy, do codziennych obowiązków pełni energii i pozytywnych emocji.

6 Photos

Rozdanie Świadectw Ukończenia Studiów Podyplomowych

Wczoraj w bielawskiej filii Wyższej Szkoły Nauk Pedagogicznych w Warszawie po raz kolejny odbyło się rozdanie Świadectw Ukończenia Studiów Podyplomowych. Wszystkim tegorocznym absolwentom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejne kierunki. Nasza współpraca z warszawską uczelnią trwa nieprzerwanie od 4 lat, w ciągu których studia podyplomowe w Bielawie ukończyło blisko 300 studentów. W ofercie studiów podyplomowych posiadamy m.in. ponad 40 kierunków pedagogicznych, kierunki administracyjne itp.

6 Photos

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w klasach I, II i III Szkoły Wielobranżowej. Gratulujemy wszystkim wytrwałości w tym trudnym czasie nauczania zdalnego i życzymy słonecznych wakacji.

6 Photos

Karol Paluch wywalczył złoto w kategorii Kadet +80 kg

W dniach 6-8.03.2020r. w miejscowości Boguszów-Gorce odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska w boksie. Uczeń I klasy NLO Karol Paluch reprezentując klub bokserski Boks Ciszewski, wywalczył złoto w kategorii Kadet +80 kg. Jesteśmy dumni!

5 Photos

Giełda Pracy i Edukacji w Bielawie

Szkoły Niepubliczne na GIEŁDZIE EDUKACJI i PRACY w Bielawie.Temat przewodni: Dostosowanie potrzeb edukacji do potrzeb pracodawców, kreowanie pozytywnego wizerunku szkolnictwa zawodowego.

30 Photos

Zbiórka WOŚP

#fundacjawosp #pomaganie #wszystkierecenapoklad

6 Photos

Wycieczka Mikołajkowa

Nasza młodzież z I liceum aktywnie spędziła Mikołajki we Wrocławiu. Uczniowie musieli rozwikłać kilka zagadek, żeby wydostać się z pokoi Escape Room'u i powrócić do realnego świata. Była to ekscytująca zabawa przepełniona adrenaliną i niezapomniana przygoda.

4 Photos

Jubileusz z okazji 10-lecia Bielawskiej Placówki Muzealnej

11 grudnia w Teatrze Robotniczym w Bielawie odbyły się obchody jubileuszu 10-lecia Bielawskiej Placówki Muzealnej, będącej częścią Miejskiej Biblioteki Publicznej.

2 Photos

Wigilia 2019 w Szkołach Niepublicznych w Bielawie🎄🌲🌲

Nadszedł czas, kiedy składamy sobie życzenia i dzielimy się białym, kruchym opłatkiem, który jest też symbolem wielkiej nadziei. W piątkowy wieczór w Szkołach Niepublicznych w Bielawie odbyło się coroczne spotkanie wigilijne. Mieliśmy przyjemność zobaczyć fenomenalny występ pt. ,,Jasełka po góralsku" w wykonaniu młodzieży z klas I i II liceum. Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólnie spędzony czas.

18 Photos

Uroczystość wręczenia Stypendiów Prezesa Rady Ministrów

Karolina Specylak z Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego w Bielawie stypendystką Prezesa Rady Ministrów

4 Photos

SPOTKANIE ANDRZEJKOWE W HUFCU PRACY W BIELAWIE

W dniu 27.11.2019r. w siedzibie 1 – 33 Hufca Pracy w Bielawie odbyło się spotkanie andrzejkowe, w którym wzięli udział nasi uczestnicy, uczniowie Europejskiej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przysposabiającymi do Pracy oraz Szkoły Wielobranżowej. Spotkanie odbyło się w ramach wojewódzkiego programu „Witamy w OHP”. Andrzejki to radosny wieczór, ostatni przed nadchodzącym Adwentem. To doskonała okazja do zabawy. Jest to dzień, kiedy wszyscy z niepokojem obserwują, jaki będzie rezultat wróżb. To wieczór magii i zabawy. Młodzież przez kilka dni poprzedzających spotkanie z wielkim zaangażowaniem przygotowywała dekoracje, plakaty informacyjne i wróżby andrzejkowe. Podczas spotkania wszyscy z ciekawością słuchali o ludowych tradycjach związanych z obchodami „Wigilii Świętego Andrzeja” oraz o wróżbach Andrzejkowych sięgających prawdopodobnie czasów pogańskich, które miały odsłonić przyszłość. Uczestnicy chcąc dowiedzieć się jaka przyszłość ich czeka wspólnie z wychowawcami bawili się podczas wróżb: wybór imienia, wróżba z talerzykami, mój zawód i inne. Jednak jak co roku największym powodzeniem cieszyła się wróżba polegająca na laniu wosku i odczytywaniu przyszłości z zakrzepłych w zimnej wodzie kształtów figurek lub cieni jakie rzucają. Wszyscy nie tylko dobrze się bawili, ale także wzajemnie poznawali. Spotkanie odbyło się w magicznej, miłej i wesołej atmosferze. Wszyscy oczekujemy na spełnienie wróżb. Spotkamy się za rok!

1 Photos

101. Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę 11.11.2019r.

Delegacja Niepublicznych Szkół w Bielawie uczestniczyła w miejskich obchodach Święta Niepodległości, godnie prezentując patriotyczną postawę młodzieży naszej szkoły. Szacunek dla tradycji i przeszłości jest obowiązkiem każdego Polaka. Dzień 11. listopada, przypomina nam, że dziś w wolnym kraju każdy ma swobodę wyboru, wolność słowa, możliwość rozwoju i nauki. Cieszmy się z Niepodległej!

4 Photos

11 Listopada- Norodowe Święto Niepodległości

11 listopada - Święto Niepodległości Narodowe Święto Niepodległości, obchodzone jest rokrocznie 11 listopada, ma na celu upamiętniać odzyskanie przez Polskę suwerenności w 1918 roku - po 123 latach zaborów. Zostało ono ustanowione w 1937 roku, zniesione po 8 latach i przywrócone z powrotem w roku 1989. Dzisiaj z tej okazji w Szkołach Niepublicznych w Bielawie odbył się uroczysty apel. Dziękujemy kl. III liceum za tą piękną lekcje historii.

4 Photos

Urząd Pracy

W tym tygodniu również mieliśmy przyjemność gościć przedstawiciela z Urzędu Pracy w Bielawie. Uczniowie poznali bliżej temat rynku pracy i obecnie najbardziej pożądane zawody.

1 Photos

Projekt „LEKCJE  z ZUS”

Nasza szkoła przystąpiła do projektu: „Lekcje z ZUS” na rok szkolny 2019/2020″. Projekt objęty jest honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. W ramach projektu uczniowie naszej szkoły wezmą udział w 4 tematycznych lekcjach. 6 listopada odbyło się pierwsze spotkanie z pracownikiem ZUS pt. „Świadomy zawsze ubezpieczony”.

2 Photos

RAZEM BEZPIECZNIEJ

W minioną środę w naszej szkole odbyło się spotkanie z przedstawicielem policji. Tematy dotyczyły profilaktyki uzależnień i cyberprzemocy. Spotkanie odbyło się w ramach przygotowań do konkursu wiedzy o policji ,,RAZEM BEZPIECZNIEJ".

2 Photos

Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 16.10.19r. świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego ustanowione 27 kwietnia 1972 roku. Potocznie dzień ten zwany jest Dniem Nauczyciela. Cytując naszą tegoroczną noblistkę Olgę Tokarczuk- ,, Nauczyciele są dla społeczeństw trampoliną do lepszego jutra. Kiedy są pełni pasji i energii, dostrzegą talenty w uczuciach, będą ich wspierać i ciągnąć w górę, a wtedy może narodzić się siła, która pchnie świat do przodu. Jeśli natomiast ich zapał zostanie stłumiony brakiem wsparcia i szacunku, kiedy ich pasja wypali się przez nieprzystające do stresu i odpowiedzialności zarobki, przyszłość namaluje się w ciemnych barwach. Nauczyciele, trzymajcie się!"

19 Photos

Karpacz 02.10.2019r.

Wyprawa uczniów naszej szkoły do pięknego Karpacza odbyła się 2 października 2019 roku. Zobaczyliśmy Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska w Kowarach, Muzeum Sportu i Turystyki oraz unikatową budowlę Świątynie Wang u podnóża Śnieżki. Widoki krajobrazowe Karkonoszy – bezcenne!

16 Photos

Wycieczka I, III kl. NLO

Wycieczka uczniów klas I i III Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego w Góry Sowie. Witamy piękną polską jesień 🍂🍁🍄👋

2 Photos

Sprzątanie Świata 2019

Sprzątanie świata w dniu 20 września 2019 roku zaakcentowaliśmy w naszej szkole porządkami wokół placówki. Z przyjemnością uczniowie uporządkowali teren zieleni w sąsiedztwie naszego budynku.

10 Photos

Wigilia 2018 poz.

18 Photos

Wigilia 2018

20 Photos

Zielona klasa

19 Photos

PoczytajMy

9 Photos

DZIEŃ NAUCZYCIELA

18 Photos

WALENTYNKI 2015

18 Photos

WIGILIA 2014

20 Photos

PIKNIK RODZINNY

49 Photos

LEKCJA WOLNOŚCI

4 Photos

RAJD

8 Photos

3 MAJA 2014

12 Photos

JUBILEUSZ 15-LECIA

29 Photos

WIGILIA 2013

15 Photos

WIKTORIA 2012

11 Photos

WYCIECZKA DO PRAGI

50 Photos

MIKOŁAJKI 2012

14 Photos

MATURA 2013

8 Photos

MATURA 2012

7 Photos

EDU Trendy 2013

13 Photos

DZIEŃ SAPERA

7 Photos

Baza dydaktyczna

18 Photos