Galeria

Wigilia 2021 w Szkołach Niepublicznych w Bielawie   🌲☃🎅🎁

Świąteczny nastrój zapanował w naszej szkole 17 grudnia. Tego dnia odbyło się wigilijne spotkanie pracowników Szkół Niepublicznych w Bielawie i Przedszkola Językowego ,,Europejskiej Akademii Dziecka" w Dzierżoniowie. Podniosłym momentem spotkania było krótkie przedstawienie pt. "Wokół Wigilijnego Stołu" w wykonaniu wszystkich klas Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego, pod opieką p. Doroty Widulińskiej. Bożonarodzeniowy klimat dopełniały dekoracje, lampki, choinka oraz odświętnie nakryty stół z poczęstunkiem.

5 Photos

Spotkanie Wigilijne Uczniów Szkół Niepublicznych w Bielawie

W dniu 15 grudnia odbyło się spotkanie wigilijne, w którym uczestniczyli Dyrektor Daria Michalska, nauczyciele, pracownicy administracyjni oraz młodzież naszej szkoły. Był czas na życzenia, ciepły posiłek, nie zabrakło też kolęd. Dziękujemy wszystkim Uczniom Szkół Niepublicznych w Bielawie za zaangażowanie i wzorową frekwencję.

3 Photos

Zajęcia z trenerem personalnym 🏋️‍♂️💁‍♀️😍

Wraz z pojawieniem się jesieni, pojawiły się nowe zajęcia w naszej szkole. Długo wyczekiwane przez naszą młodzież treningi z trenerem personalnym. Świadomość młodego pokolenia na temat zdrowego stylu życia powinna stale rosnąć. My jesteśmy za!

18 Photos

Międzynarodowe Sprzątanie Świata 2021

Uczniowie Szkół Niepublicznych w Bielawie odwiedzili park miejski w Bielawie, w ramach akcji Międzynarodowego Sprzątania Świata. Szanujmy środowisko 🌎🌳🌲☘️🌿🌞🌎

5 Photos

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Mury Szkół Niepublicznych w Bielawie ponownie powitały w dniu dzisiejszym uczniów oraz grono pedagogiczne. Mamy nadzieję, że wszyscy są wypoczęci po wakacjach i rozpoczną nowy rok szkolny 2021/2022 z tzw. przytupem. Dziś jest również szczególny dzień ze względu na przeszłość historyczną. Pierwszy września to wyjątkowy dzień w polskim kalendarzu. W 1939 roku oznaczał początek II wojny światowej, okrutnej okupacji hitlerowskiej i nieco później, bo 17 września – okupacji sowieckiej.

3 Photos

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

W piętek 25 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego 2020/2021 w Europejskiej Szkole Podstawowej, Szkole Wielobranżowej i w Liceum Ogólnokształcącym 👨‍🎓 Ten rok szkolny jest drugim z kolei, w którym edukacja – z uwagi na pandemię koronawirusa – była prowadzona w znacznej mierze w formie zdalnej. Nie zniechęciło to jednak naszej młodzieży i najbardziej zdeterminowani zawalczyli o nagrody pieniężne. Najlepsze wyniki w nauce osiągnęli: I NLO – Eliza Czarnoba 500 zł 💰 🥇🏆 I NLO – Rozalia Zaręba 300 zł II NLO – Aleksandra Puć 300 zł 💰 I SW – Patryk Korzeniowski 200 zł 💰 Pani Dyrektor Daria Michalska w ciepłych słowach podziękowała absolwentom kl. VIII SP i kl. III SW. Podziękowania otrzymali również członkowie Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom „Ananas” działającego przy Szkołach Niepublicznych, którzy wspierali lub nadal wspierają działania charytatywne na rzecz stowarzyszenia. Warto wspomnieć, że Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom ,,ANANAS” obchodzi w tym roku swój Jubileusz 10-lecia działalności 🍍🍍🍍Swoją obecnością zaszczycili nas: p. Alicja Kossowska i p. Aleksandra Kienda. Za działalność na rzecz stowarzyszenia wyróżnione zostały również p. Monika Altneder, p. Dorota Widulińska. Wszystkim kończącym szkołę i tym, którzy wrócą do nas we wrześniu życzymy spokojnych i słonecznych wakacji. Dbajcie o siebie i korzystajcie z czasu wolnego👋☀️❤️😎

19 Photos

Jubileusz 10-lecia Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom ,,Ananas\"

W tym roku 30 organizacji z powiatu dzierżoniowskiego obchodzi swoje jubileusze. Są to stowarzyszenia, które działają między innymi w obszarze sportu, turystyki, kultury, bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom ,,ANANAS” działające przy Szkołach Niepublicznych w Bielawie również jest w tym wyróżnionym gronie, z racji Jubileuszu 10-lecia działalności. W dniu 10 czerwca Starosta Dzierżoniowski Grzegorz Kosowski przekazał listy gratulacyjne i statuetki okolicznościowe wszystkim zgromadzonym przedstawicielom. Podczas wydarzenia Starosta powiedział między innymi: Każdy Jubileusz jest niezwykłym świętem i wydarzeniem, który jest okazją do docenienia dorobku organizacji pozarządowych działających na ziemi dzierżoniowskiej. Cieszę się, że mogę osobiście podziękować Państwu za wszystko co do tej pory zrobiliście, gratulując Jubileuszu życzę dalszych sukcesów i realizacji zamierzonych planów a także zdrowia oraz pomyślności w przyszłych latach.

8 Photos

Próbna matura z matematyki

4 marca 2021r. rozpoczynamy próbne matury. Nasi uczniowie zaczną od materiału z matematyki. Trzymamy kciuki!

1 Photos

II Miejsce w konkursie ,,Mam talent\" dla Korneli Pędrak

Uczennica klasy I Szkoły Wielobranżowej Kornelia Pędrak zajęła II miejsce w wojewódzkim konkursie "Mam talent", który organizowany był przez Dolnośląską Wojewódzką Komendę OHP oraz Hufiec Pracy w Wałbrzychu. Gratulacja Kornelia ❤🎨🏆🥈

1 Photos

Próbna matura z matematyki

4 marca 2021r. rozpoczynamy próbne matury. Nasi uczniowie zaczną od materiału z matematyki. Trzymamy kciuki!

2 Photos

Karol Paluch- zajął III miejsce w eliminacjach do Mistrzostw Polski w boksie.

Karol Paluch - uczeń II klasy Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego w Bielawie w dniu 5 października, zajął III miejsce w eliminacjach do Mistrzostw Polski w boksie. Gratulujemy Karolowi i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy👍👏💪

2 Photos

Dnia Chłopaka

Z okazji Dnia Chłopaka grillowaliśmy wspólnie w Górach Sowich

5 Photos

Rozdanie Świadectw Ukończenia Studiów Podyplomowych

Wczoraj w bielawskiej filii Wyższej Szkoły Nauk Pedagogicznych w Warszawie po raz kolejny odbyło się rozdanie Świadectw Ukończenia Studiów Podyplomowych. Wszystkim tegorocznym absolwentom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejne kierunki. Nasza współpraca z warszawską uczelnią trwa nieprzerwanie od 4 lat, w ciągu których studia podyplomowe w Bielawie ukończyło blisko 300 studentów. W ofercie studiów podyplomowych posiadamy m.in. ponad 40 kierunków pedagogicznych, kierunki administracyjne itp.

6 Photos

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w klasach I, II i III Szkoły Wielobranżowej. Gratulujemy wszystkim wytrwałości w tym trudnym czasie nauczania zdalnego i życzymy słonecznych wakacji.

6 Photos

Atak ZSRR na Polskę

81 lat temu, 17 września 1939 r., łamiąc polsko-sowiecki pakt o nieagresji, Armia Czerwona wkroczyła na teren Rzeczypospolitej Polskiej, realizując ustalenia zawarte w tajnym protokole paktu Ribbentrop-Mołotow. Konsekwencją sojuszu dwóch totalitaryzmów był rozbiór osamotnionej Polski. Sowiecka napaść na Polskę była realizacją układu podpisanego w Moskwie 23 sierpnia 1939 r. przez ministra spraw zagranicznych III Rzeszy Joachima von Ribbentropa i ludowego komisarza spraw zagranicznych ZSRS Wiaczesława Mołotowa, pełniącego jednocześnie funkcję przewodniczącego Rady Komisarzy Ludowych (premiera). Uczniowie Szkół Niepublicznych w Bielawie dla uczczenia rocznicy najazdu Rosjan na Polskę złożyli symboliczne kwiaty pod Pomnikiem Pamięci Narodowej

4 Photos

Nowy rok szkolny 2020/2021

Nowy rok szkolny 2020/2021 uważamy za otwarty 👍👨‍🎓 Witamy wszystkich naszych uczniów i nauczycieli po długiej przerwie z nadzieją, że rok szkolny 2020/21 będzie dla nas wszystkich pomyślny, pomimo tego, że jest to rok szczególny ze względu na pandemię covid-19. Mamy nadzieję, że wszyscy odpoczęli podczas wakacji i wracają do nauki, pracy, do codziennych obowiązków pełni energii i pozytywnych emocji.

6 Photos

Dzień Edukacji Narodowej w Szkołach Niepublicznych w Bielawie

W dniu 13.10.2020r. odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności, entuzjazmu w przekazywaniu wiedzy, zrozumienia w oczach uczniów, a także wiele radości i powodzenia w życiu osobistym.

5 Photos

Karol Paluch wywalczył złoto w kategorii Kadet +80 kg

W dniach 6-8.03.2020r. w miejscowości Boguszów-Gorce odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska w boksie. Uczeń I klasy NLO Karol Paluch reprezentując klub bokserski Boks Ciszewski, wywalczył złoto w kategorii Kadet +80 kg. Jesteśmy dumni!

5 Photos

Karol Paluch wywalczył złoto w kategorii Kadet +80 kg

W dniach 6-8.03.2020r. w miejscowości Boguszów-Gorce odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska w boksie. Uczeń I klasy NLO Karol Paluch reprezentując klub bokserski Boks Ciszewski, wywalczył złoto w kategorii Kadet +80 kg. Jesteśmy dumni 🔥💪

5 Photos

Giełda Pracy i Edukacji w Bielawie

Szkoły Niepubliczne na GIEŁDZIE EDUKACJI i PRACY w Bielawie.Temat przewodni: Dostosowanie potrzeb edukacji do potrzeb pracodawców, kreowanie pozytywnego wizerunku szkolnictwa zawodowego.

30 Photos

Zbiórka WOŚP

#fundacjawosp #pomaganie #wszystkierecenapoklad

6 Photos

Wycieczka Mikołajkowa

Nasza młodzież z I liceum aktywnie spędziła Mikołajki we Wrocławiu. Uczniowie musieli rozwikłać kilka zagadek, żeby wydostać się z pokoi Escape Room'u i powrócić do realnego świata. Była to ekscytująca zabawa przepełniona adrenaliną i niezapomniana przygoda.

4 Photos

Jubileusz z okazji 10-lecia Bielawskiej Placówki Muzealnej

11 grudnia w Teatrze Robotniczym w Bielawie odbyły się obchody jubileuszu 10-lecia Bielawskiej Placówki Muzealnej, będącej częścią Miejskiej Biblioteki Publicznej.

2 Photos

Wigilia 2019 w Szkołach Niepublicznych w Bielawie🎄🌲🌲

Nadszedł czas, kiedy składamy sobie życzenia i dzielimy się białym, kruchym opłatkiem, który jest też symbolem wielkiej nadziei. W piątkowy wieczór w Szkołach Niepublicznych w Bielawie odbyło się coroczne spotkanie wigilijne. Mieliśmy przyjemność zobaczyć fenomenalny występ pt. ,,Jasełka po góralsku" w wykonaniu młodzieży z klas I i II liceum. Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólnie spędzony czas.

18 Photos

Uroczystość wręczenia Stypendiów Prezesa Rady Ministrów

Karolina Specylak z Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego w Bielawie stypendystką Prezesa Rady Ministrów

4 Photos

SPOTKANIE ANDRZEJKOWE W HUFCU PRACY W BIELAWIE

W dniu 27.11.2019r. w siedzibie 1 – 33 Hufca Pracy w Bielawie odbyło się spotkanie andrzejkowe, w którym wzięli udział nasi uczestnicy, uczniowie Europejskiej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przysposabiającymi do Pracy oraz Szkoły Wielobranżowej. Spotkanie odbyło się w ramach wojewódzkiego programu „Witamy w OHP”. Andrzejki to radosny wieczór, ostatni przed nadchodzącym Adwentem. To doskonała okazja do zabawy. Jest to dzień, kiedy wszyscy z niepokojem obserwują, jaki będzie rezultat wróżb. To wieczór magii i zabawy. Młodzież przez kilka dni poprzedzających spotkanie z wielkim zaangażowaniem przygotowywała dekoracje, plakaty informacyjne i wróżby andrzejkowe. Podczas spotkania wszyscy z ciekawością słuchali o ludowych tradycjach związanych z obchodami „Wigilii Świętego Andrzeja” oraz o wróżbach Andrzejkowych sięgających prawdopodobnie czasów pogańskich, które miały odsłonić przyszłość. Uczestnicy chcąc dowiedzieć się jaka przyszłość ich czeka wspólnie z wychowawcami bawili się podczas wróżb: wybór imienia, wróżba z talerzykami, mój zawód i inne. Jednak jak co roku największym powodzeniem cieszyła się wróżba polegająca na laniu wosku i odczytywaniu przyszłości z zakrzepłych w zimnej wodzie kształtów figurek lub cieni jakie rzucają. Wszyscy nie tylko dobrze się bawili, ale także wzajemnie poznawali. Spotkanie odbyło się w magicznej, miłej i wesołej atmosferze. Wszyscy oczekujemy na spełnienie wróżb. Spotkamy się za rok!

1 Photos

SPOTKANIE ANDRZEJKOWE W HUFCU PRACY W BIELAWIE

W dniu 27.11.2019r. w siedzibie 1 – 33 Hufca Pracy w Bielawie odbyło się spotkanie andrzejkowe, w którym wzięli udział nasi uczestnicy, uczniowie Europejskiej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przysposabiającymi do Pracy oraz Szkoły Wielobranżowej. Spotkanie odbyło się w ramach wojewódzkiego programu „Witamy w OHP”. Andrzejki to radosny wieczór, ostatni przed nadchodzącym Adwentem. To doskonała okazja do zabawy. Jest to dzień, kiedy wszyscy z niepokojem obserwują, jaki będzie rezultat wróżb. To wieczór magii i zabawy. Młodzież przez kilka dni poprzedzających spotkanie z wielkim zaangażowaniem przygotowywała dekoracje, plakaty informacyjne i wróżby andrzejkowe. Podczas spotkania wszyscy z ciekawością słuchali o ludowych tradycjach związanych z obchodami „Wigilii Świętego Andrzeja” oraz o wróżbach Andrzejkowych sięgających prawdopodobnie czasów pogańskich, które miały odsłonić przyszłość. Uczestnicy chcąc dowiedzieć się jaka przyszłość ich czeka wspólnie z wychowawcami bawili się podczas wróżb: wybór imienia, wróżba z talerzykami, mój zawód i inne. Jednak jak co roku największym powodzeniem cieszyła się wróżba polegająca na laniu wosku i odczytywaniu przyszłości z zakrzepłych w zimnej wodzie kształtów figurek lub cieni jakie rzucają. Wszyscy nie tylko dobrze się bawili, ale także wzajemnie poznawali. Spotkanie odbyło się w magicznej, miłej i wesołej atmosferze. Wszyscy oczekujemy na spełnienie wróżb. Spotkamy się za rok!

1 Photos

SPOTKANIE ANDRZEJKOWE W HUFCU PRACY W BIELAWIE

W dniu 27.11.2019r. w siedzibie 1 – 33 Hufca Pracy w Bielawie odbyło się spotkanie andrzejkowe, w którym wzięli udział nasi uczestnicy, uczniowie Europejskiej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przysposabiającymi do Pracy oraz Szkoły Wielobranżowej. Spotkanie odbyło się w ramach wojewódzkiego programu „Witamy w OHP”. Andrzejki to radosny wieczór, ostatni przed nadchodzącym Adwentem. To doskonała okazja do zabawy. Jest to dzień, kiedy wszyscy z niepokojem obserwują, jaki będzie rezultat wróżb. To wieczór magii i zabawy. Młodzież przez kilka dni poprzedzających spotkanie z wielkim zaangażowaniem przygotowywała dekoracje, plakaty informacyjne i wróżby andrzejkowe. Podczas spotkania wszyscy z ciekawością słuchali o ludowych tradycjach związanych z obchodami „Wigilii Świętego Andrzeja” oraz o wróżbach Andrzejkowych sięgających prawdopodobnie czasów pogańskich, które miały odsłonić przyszłość. Uczestnicy chcąc dowiedzieć się jaka przyszłość ich czeka wspólnie z wychowawcami bawili się podczas wróżb: wybór imienia, wróżba z talerzykami, mój zawód i inne. Jednak jak co roku największym powodzeniem cieszyła się wróżba polegająca na laniu wosku i odczytywaniu przyszłości z zakrzepłych w zimnej wodzie kształtów figurek lub cieni jakie rzucają. Wszyscy nie tylko dobrze się bawili, ale także wzajemnie poznawali. Spotkanie odbyło się w magicznej, miłej i wesołej atmosferze. Wszyscy oczekujemy na spełnienie wróżb. Spotkamy się za rok!

5 Photos

101. Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę 11.11.2019r.

Delegacja Niepublicznych Szkół w Bielawie uczestniczyła w miejskich obchodach Święta Niepodległości, godnie prezentując patriotyczną postawę młodzieży naszej szkoły. Szacunek dla tradycji i przeszłości jest obowiązkiem każdego Polaka. Dzień 11. listopada, przypomina nam, że dziś w wolnym kraju każdy ma swobodę wyboru, wolność słowa, możliwość rozwoju i nauki. Cieszmy się z Niepodległej!

4 Photos

101. Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę 11.11.2019r.

Delegacja Niepublicznych Szkół w Bielawie uczestniczyła w miejskich obchodach Święta Niepodległości, godnie prezentując patriotyczną postawę młodzieży naszej szkoły. Szacunek dla tradycji i przeszłości jest obowiązkiem każdego Polaka. Dzień 11. listopada, przypomina nam, że dziś w wolnym kraju każdy ma swobodę wyboru, wolność słowa, możliwość rozwoju i nauki. Cieszmy się z Niepodległej!

11 Listopada- Norodowe Święto Niepodległości

11 listopada - Święto Niepodległości Narodowe Święto Niepodległości, obchodzone jest rokrocznie 11 listopada, ma na celu upamiętniać odzyskanie przez Polskę suwerenności w 1918 roku - po 123 latach zaborów. Zostało ono ustanowione w 1937 roku, zniesione po 8 latach i przywrócone z powrotem w roku 1989. Dzisiaj z tej okazji w Szkołach Niepublicznych w Bielawie odbył się uroczysty apel. Dziękujemy kl. III liceum za tą piękną lekcje historii.

4 Photos

Urząd Pracy

W tym tygodniu również mieliśmy przyjemność gościć przedstawiciela z Urzędu Pracy w Bielawie. Uczniowie poznali bliżej temat rynku pracy i obecnie najbardziej pożądane zawody.

1 Photos

Projekt „LEKCJE  z ZUS”

Nasza szkoła przystąpiła do projektu: „Lekcje z ZUS” na rok szkolny 2019/2020″. Projekt objęty jest honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. W ramach projektu uczniowie naszej szkoły wezmą udział w 4 tematycznych lekcjach. 6 listopada odbyło się pierwsze spotkanie z pracownikiem ZUS pt. „Świadomy zawsze ubezpieczony”.

2 Photos

RAZEM BEZPIECZNIEJ

W minioną środę w naszej szkole odbyło się spotkanie z przedstawicielem policji. Tematy dotyczyły profilaktyki uzależnień i cyberprzemocy. Spotkanie odbyło się w ramach przygotowań do konkursu wiedzy o policji ,,RAZEM BEZPIECZNIEJ".

2 Photos

Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 16.10.19r. świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego ustanowione 27 kwietnia 1972 roku. Potocznie dzień ten zwany jest Dniem Nauczyciela. Cytując naszą tegoroczną noblistkę Olgę Tokarczuk- ,, Nauczyciele są dla społeczeństw trampoliną do lepszego jutra. Kiedy są pełni pasji i energii, dostrzegą talenty w uczuciach, będą ich wspierać i ciągnąć w górę, a wtedy może narodzić się siła, która pchnie świat do przodu. Jeśli natomiast ich zapał zostanie stłumiony brakiem wsparcia i szacunku, kiedy ich pasja wypali się przez nieprzystające do stresu i odpowiedzialności zarobki, przyszłość namaluje się w ciemnych barwach. Nauczyciele, trzymajcie się!"

19 Photos

Karpacz 02.10.2019r.

Wyprawa uczniów naszej szkoły do pięknego Karpacza odbyła się 2 października 2019 roku. Zobaczyliśmy Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska w Kowarach, Muzeum Sportu i Turystyki oraz unikatową budowlę Świątynie Wang u podnóża Śnieżki. Widoki krajobrazowe Karkonoszy – bezcenne!

16 Photos

Wycieczka I, III kl. NLO

Wycieczka uczniów klas I i III Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego w Góry Sowie. Witamy piękną polską jesień 🍂🍁🍄👋

2 Photos

Sprzątanie Świata 2019

Sprzątanie świata w dniu 20 września 2019 roku zaakcentowaliśmy w naszej szkole porządkami wokół placówki. Z przyjemnością uczniowie uporządkowali teren zieleni w sąsiedztwie naszego budynku.

10 Photos

Walentynki 2019

3 Photos

Wigilia 2018 poz.

18 Photos

Wigilia 2018

20 Photos

Zielona klasa

19 Photos

PoczytajMy

9 Photos

DZIEŃ NAUCZYCIELA

18 Photos

WALENTYNKI 2015

18 Photos

WIGILIA 2014

20 Photos

PIKNIK RODZINNY

49 Photos

LEKCJA WOLNOŚCI

4 Photos

RAJD

8 Photos

3 MAJA 2014

12 Photos

JUBILEUSZ 15-LECIA

29 Photos

WIGILIA 2013

15 Photos

WIKTORIA 2012

11 Photos

WYCIECZKA DO PRAGI

50 Photos

MIKOŁAJKI 2012

14 Photos

MATURA 2013

8 Photos

MATURA 2012

7 Photos

EDU Trendy 2013

13 Photos

DZIEŃ SAPERA

7 Photos

Baza dydaktyczna

18 Photos