KURSY JĘZYKOWE

Czy zdarzyło Ci się będąc za granicą, że miałeś problemy ze zrobieniem zakupów, zarezerwowaniem pokoju w hotelu, zamówieniem obiadu w restauracji, bądź przeszła Ci koło nosa ciekawa oferta pracy, dlatego, że nie znałeś języka obcego? Po naszych kursach nie będziesz miał takich problemów!

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po dwie godziny lekcyjne, w czasie ustalonym wspólnie na spotkaniu organizacyjnym, o terminie, którego zawiadamiamy w chwili zamknięcia listy osób w grupie. Każdy kurs kończy się egzaminem ze znajomości języka i otrzymaniem świadectwa.

Prowadzimy kursy języka:

języka angielskiego – to język wszechobecny w handlu, turystyce, polityce, Internecie. Można się nim porozumieć w większości krajów. Angielski dominuje w utworach muzycznych i filmach. Czy chcesz dołączyć do ponad miliarda ludzi mówiących po angielsku?
języka angielskiego Metoda Callana
języka niemieckiego – czy wiesz, że niemiecki stał się rzeczywistym językiem komunikacji w Europie? Niemieckim posługują się nie tylko mieszkańcy Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Jest znany i rozumiany również w Skandynawii, Holandii, na Bałkanach i w Turcji. Dzięki dynamicznie rozwijającej się turystyce i handlowi język niemiecki zyskał bardzo na znaczeniu.
języka francuskiego – przyda się na wakacjach w najpiękniejszym i najpopularniejszym wakacyjnym kraju w Europie, jak również w Afryce i Azji Południowo – Wschodniej. Francuski również ze względu na swoją melodię i piękne brzmienie ma coraz więcej zwolenników.
języka włoskiego – to język o dość prostej strukturze, łatwy do nauki. A każdy, kto chociaż raz odwiedził Włochy, przyznaje, że dopiero znajomość języka włoskiego pozwala w pełni poczuć klimat tego uroczego państwa.