Walentynki w naszej szkole – recital z udziałem naszego gościa Pani Barbary Pachury.

Walentynki w naszej szkole – recital z udziałem gościa Pani Barbary Pachury.

                               WALENTYNKOWO O KOCHANIU

 

                                                            Kochanie, jak śmierć, nikogo nie ominie.  H.Sienkiewicz

 

 W związku ze zbliżającym się Dniem Zakochanych w udekorowanej serduszkami sali Szkół Niepublicznych w Bielawie 9 lutego b.r. odbyło się miłe spotkanie walentynkowe. Był to wspaniały koncert pani Barbary Pachury, która zaśpiewała piosenki o miłości, utwory z repertuaru m.in. Seweryna Krajewskiego, Czesława Niemena, Bułata Okudżawy, zespołu Dżem, Leonarda Cohena. Przerywnikami między utworami muzycznymi były wiersze Kazimierza Przerwy – Tetmajera, Wisławy Szymborskiej i Williama Yeatsa zaprezentowane przez uczniów gimnazjum. Spotkanie poprowadziła p. Barbara Rymarska.

Koncerty pani Pachury cieszą się w szkole dużym uznaniem słuchaczy i są miłą odskocznią od codziennych szkolnych obowiązków.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.