„POZYTYWKOWE NUTKI” wraz z Barbarą Pachurą z koncertem w Szkole Niepublicznej w Bielawie

„POZYTYWKOWE NUTKI” wraz z Barbarą Pachurą z koncertem w Szkole Niepublicznej w Bielawie

Na zaproszenie dyrektor Darii Michalskiej w Szkołach Niepublicznych w Bielawie zagrał zespół muzyczny gitar klasycznych  „Pozytywkowe Nutki”. Kierowany przez p. Barbarę Pachurę  dziewięcioosobowy skład młodych artystów uświetnił 10 stycznia 2017 r. poranek edukacyjny w ramach  programu wychowania przez sztukę.  W repertuarze znalazły się  kolędy polskie  jak również  popularne piosenki. W gronie występujących odnotowujemy  solówki w wykonaniu Radosława Jana Zawady, Aleksandry Żóławnik, Stelli Dąbrowskiej i Alicji Hordyj.

Uczniowie naszej placówki ciepło przyjęli wyjątkowych gości nagradzając  ich występy gromkimi brawami.  Prezes Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom „Ananas” p. Róża Zięba podziękowała  gitarzystom słodkim upominkiem.

Informujemy w tym miejscu, że dla zainteresowanej młodzieży w Szkołach Niepublicznych w Bielawie uruchomiony został program zajęć pozalekcyjnych nauki gry na gitarze. Dzięki współpracy z p. Barbarą Pachurą mamy nadzieję na wyłowienie talentów i szlifowanie  amatorskich umiejętności.

A nóż objawi się  niebawem bielawski „bitels”.