DAMIAN KOLANEK MIĘDZYNARODOWYM WICEMISTRZEM POLSKI JUNIORÓW W ZAPASACH

W Rudniku nieopodal Raciborza w dniach 20-22 maja odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Juniorów oraz Kadetów w Zapasach w stylu wolnym. W zawodach udział brało 165 zawodników z ośmiu Państw.
Damian Kolanek uczeń Szkoły Wielozawodowej w Bielawie reprezentant UKS IRON BULLS Bielawa rywalizował w kat. 50 kg, gdzie wywalczył 2 miejsce oraz Tytuł Międzynarodowego Wicemistrza Polski Juniorów w stylu wolnym.
Jest to już drugi krążek rangi Mistrzostw Polski wywalczony przez naszego ucznia, gdyż Damian w Mistrzostwach Polski Juniorów w stylu klasycznym zdobył brązowy medal.
„Cieszę się, że Damian stanął do rywalizacji w tak ciężkim turnieju. Każdy turniej rangi międzynarodowej to ogromne wyzwanie dla każdego uczestnika” – skomentował Norbert Warchoł – trener.

Gratulujemy Damianowi i życzymy kolejnych sukcesów.